Kesäkampanja: Temal-kalusteet –20 %

Yhteystiedot

Kylpyhuonekeskus Showroom & Store
Runeberginkatu 4
00100 Helsinki
Y-tunnus: 0960919-7

Nakkilan kalustetehdas
Huoltamotie 3
29250 NAKKILA
 010 217 2300
Y-tunnus: 0960919-7

Asiakaspalvelu

Sähköposti: temal@temal.fi
010 217 2300
ma-pe klo 10-16

Projektimyynti

Projektimyynti 010 217 2300
projektimyynti@temal.fi
ma-pe klo 10-16

Sähköiset laskut

Verkkolaskuosoite: 003709609197
Operaattori: Basware
Välittäjän tunnus:  BAWCFI22

PDF-laskut

Sähköpostitse osoitteeseen:
lemonsoft.ostolaskut@bscs.basware.com
Pdf-laskuissa oltava laskutusosoite
OY Temal Ab
###00370960917##
PL 683
00026 BASWARE

Asiakaspalvelu

Toivomme, että asioit kanssamme ensisijaisesti sähköpostitse: temal@temal.fi

Elina Kakkonen

Myynti & suunnittelu

010 217 2300
temal@temal.fi

Senni Terävä

Myynti & suunnittelu

010 217 2300
temal@temal.fi

Projektimyynti

projektimyynti@temal.fi

Henriikka Hibay

Myyntijohtaja, projektimyynti

0400 315 039
henriikka.hibay@temal.fi

Petra Reitmaa

Projektipäällikkö (in-house)

050 576 5695
petra.reitmaa@temal.fi

Linda Lehtinen

Temal Designer

Temal Designer on Temalin valtuuttama ja kouluttama kylpyhuoneiden ja kodinhoidon erikoisosaaja. Etsimme jatkuvasti joukkoomme innostuneita suunnittelijoita ympäri Suomen. Lähetä vapaamuotoinen hakemus tai tartu luuriin!

Lucas Zischka

Kristina Holkeri

Digitaalisen kaupankäynnin asiantuntija

kristina.holkeri@temal.fi

Mari Meriläinen

Tuottaja, markkinointi ja viestintä

mari.merilainen@temal.fi

Taloushallinto

Taina Parkkali

Talouden ja hallinnon koordinaattori

taina.parkkali@temal.fi

Melina Liljefors

Taloushallinnon sihteeri

melina.liljefors@temal.fi

Johto

Viveca Hyttinen

Julia Stoltzenberg

Operatiivinen johtaja, COO

julia.stoltzenberg@temal.fi

Nina Zischka

Toimitusjohtaja

nina.zischka@temal.fi

Nakkilan kalustetehdas

Huoltamotie 3
29250 Nakkila
010 217 2300 asiakaspalvelu

Jarno Räikkälä

Jyrki Rautalin

Kokoonpano-osaston työnjohtaja

050 527 3212
jyrki.rautalin@temal.fi

Jussi Sukeva

Tekninen suunnittelija

jussi.sukeva@temal.fi

Timo Hakala

Komponenttiosaston työnjohtaja

050 321 6986
timo.hakala@temal.fi

Kylpyhuonekeskus

Avoinna:
ma-pe klo 10-17, la 11-15

Temal Kylpyhuonekeskus
Runeberginkatu 4
00100 Helsinki

Järvenpään emalitehdas

Finemal Oy
Emalitehtaankatu 2
04410 Järvenpää
040 7595 463

Felix Zischka

Toimitusjohtaja, omistaja

felix.zischka@finemal.com